Výběr jazyka

Bez diakritiky Česky bez diakritiky
Domů Zpět na mou homepage
 

Sedm dní, které otřásly světem (mým)

Pro ty z vás, kteří nemáte zájem o detaily, vše shrnu do jediné věty: Strávil jsem celkem sedm naprosto úchvatných dnů ve společnosti zcela výjimečné ženy (ty zbylé dvě výjimečné ženy, které jsem za svůj život poznal mi snad má předchozí slova prominou) v úplně nezvyklé situaci (alespoň pro mne) - v mučírně. No a pro ty z vás, které lákají spíše ty detaily, mám následující radu: pohodlně se posaďte, chystám se totiž mluvit dlouho. Doufám, že bude o čem.

Bylo-nebylo

Jednoho dne se moula zbláznil a dospěl k závěru, že by se měl nad sebou zamyslet a něco se svým BDSM panictvím (tím reálným) udělat. A tak zapřemýšlel (pro něj zcela nezvyklá činnost) a něco vymyslel. Dospěl k rozhodnutí, že stráví část dovolené v područí dominantní ženy, nejlépe zkušené a důvěryhodné (má se docela rád a je navíc strašpytel...). Kouknul se po Internetu a našel celkem čtyři profesionálky, které něco takového ve své nabídce měly. A tak nelenil a oslovil je...

V první fázi prošel krátkým zahřátím u té, ke které cítil důvěru největší (to aby vůbec poznal, zda by nemusel kapitulovat hned po první ráně, nevěděl by totiž, co zbylých několik dní dělat), a po této krátké lekci si s pozdviženým sebevědomím hrdě domluvil pětidenní pobyt u další. Ptáte se, kde je tedy těch slibovaných sedm dní? První a poslední den nebyl vlastně den, ale jen půlden (takže jsme ze sedmi na šesti, že?) a ten zbylý, no o tom se dozvíte, až přijde čas.

Ale zpět k ději. Oslovil onu osobu a byl velmi mile překvapen, neboť se u ní setkal s až nečekaně pozitivním přístupem, jak v otázce náplně, tak i nákladů. Bylo vidět, že zmiňovaná osoba, snad mohu prozradit její jméno - (těm zvědavějším i URL - Madam Daniela, byla příznivě nakloněna moulově snaze o další objevování tohoto světa. Ba co víc, chudák moula se dozvěděl, že jeho představy naprosto vyhovují Madam, a začal cítit jak vděčnost za vstřícný přístup, tak i závazek Madam Danielu nezklamat. S velkým očekáváním a napětím se těšil, až přijde den D a hodina H a on se bude smět objevit na určené adrese. A pak se konečně dočkal.

Dny

1 Den první
2 Den druhý

Chcete-li něco dodat, učiňte tak zde Mail Moula Moula@atlas.cz